Art kamp | za otroke | delavnice

ZAKLADI PREDNIKOV

10.00–13.00, Klekljanje, kvačkanje in vezenje, Nada Vnuk, rokodelka

10.00–13.00, Splav, panjska končnica, dravski kamen, naplavljen les, slano testo, stari strešniki, Turistično društvo Maribor, Janita unikatni nakit, Jana Umek

10.00–13.00, Čebele in med, Vlado Vogrinec, Bruno Kirbiš, Pavla Karmel, Čebelarsko društvo Peter Močnik, Čebelarska zveza društev Maribor

10.00–13.00, Pleteni podstavki, bobike, klopotci, vuge, Branka Janežič, rokodelka

10.00–13.00, Baker, les in pluta, Franc Lenhart, Proming skupina d.o.o.

10.00–13.00, Znanje in veščine iz depoja , Boštjan Kolar, Anja Medved, Posavski muzej Brežice

 

SVET JE PISAN PLANET

10.00–13.00, Pozdrav iz drugih držav – danes spoznavamo KURDISTAN, Slovenska filantropija, Združenje za promocijo prostovoljstva

10.00–13.00, Mednarodna bralna plaža – literatura v tujih jezikih, Bukvarna Ciproš

10.00–13.00, Igra Zastave sveta

 

UMETNOST ZORI

10.00–13.00, mala LIKOVNA – likovne in oblikovne delavnice za najmlajše, Urša Vidmar, Tina Matko

10.00–13.00, Škratova ropotarnica – mala kiparska in arhitekturna delavnica, Žiga Erlač, Aljaž Erlač

10.00–13.00, Melete Art, Manja Reherman, Melete Art

 

BRALNA PLAŽA

10.00–20.00, Bolje branje kot nerganje – branje knjig iz naših knjižnih zbirk, Zavod MARS Maribor

10.00–13.00, Knjižna bolha – menjalnica knjig, Zavod MARS Maribor

10.00–13.00, Bukvarna na Bralni plaži – antikvariat dobrih starih bukev iz dobrih starih cajtov, Bukvarna CIPROŠ, Društvo ljubiteljev knjig CIPROŠ

 

IGRALNA JASA

10.00–13.00, Igra raja – igranje na Igralni jasi, Staša Grilc, Zavod MARS Maribor

 

KORENINE SRCA

10.00–13.00, Društvo Salezijanski center Maribor

10.00–13.00, Pupillam, so. p., BO-MA

10.00–13.00, Zaposlitveni center Avantus

10.00–13.00, Center za pomoč na domu Maribor

 

KNEDLOVA KUHNA

10.00–13.00, Voda je življenje – delavnice o vodi, Knedl sam

 

NARAVOLJUBJE

10.00–13.00, Igre in druženje v naravi ter učilnica na prostem, ZPM

10.00–13.00, Ustvarjanje pod krošnjami in senzorične delavnice, ZPM

 

IZZIV-IZUM

10.00–13.00, Učilnica v naravi: Klepet z živalcami, ZPM

10.00–13.00, Radovednost je avtocesta do znanja!, MUF, Univerza za otroke, Univerza v Mariboru

 

GIBKI, PROŽNI, VSEGA ZMOŽNI

10.00–12.00, Spretnostni poligon, Športni Junak

10.00–12.00, Izposoja rekvizitov, Športni Junak

 

RAZVAJALNICE

10.00–13.00, Energetske terapije, društvo Pomladni dež, Kaja Hrast Rakovnik, Branko Hrašovec

10.00–13.00, AVATAR ®– zavestno ustvarjanje lastnega življenja, Mia Miše

10.00–13.00, Namestitev atlasa, Združenje za boljše življenje HumanUP, Damnjan Damnjanović

10.00–13.00, Tui-Na masaže in metode, Zdenka Pukmeister, Društvo Tui-Na

10.00–13.00, Alternativne oblike zdravljenja, Majda Žnidarič s.p., Center energijske medicine MK Pro Feet

10.00–13.00, Tarot, Ana Drevenšek, Društvo Rdeči Šotor

10.00–13.00, Rune – nordijske šepetalke skrivnosti, Andrejka Ravnjak

Lokacija

Za slepe in slabovidne(CTRL+F2)
barva kontrasta
velikost besedila
označitev vsebine
povečava