Art kamp | za otroke | delavnice
  • 16.00 - 20.00
  • Mestni park
  • Vstopnine ni.

ZAKLADI PREDNIKOV

16.00–20.00, Splav, panjska končnica, dravski kamen, naplavljen les, slano testo, stari strešniki, Turistično društvo Maribor, Janita unikatni nakit, Jana Umek

16.00–20.00, Klekljanje, kvačkanje in vezenje, Nada Vnuk, rokodelka

16.00–20.00, Čudežna moč zelišč, Manja Weingerl, Herbessa

16.00–20.00, Čebele in med, Vlado Vogrinec, Bruno Kirbiš, Pavla Karmel, Čebelarsko društvo Peter Močnik, Čebelarska zveza društev Maribor

16.00–20.00, Mozaik iz stekla, Natalija Zabav, rokodelka

16.00–20.00, Les, smola, naravno cvetje, Vesna Živković, rokodelka

16.00–20.00, Slamnikarstvo, Ana Cajhen, Slamnikarski muzej Domžale, Kulturni dom Franca Bernika Domžale

16.00–20.00, Lončarstvo, Suzana Rajh, Helena Rajh, Sonja Hrastnik, Lončarski center Maribor

16.00–20.00, Zeliščarstvo ali Narava ima vselej prav, Marjetka Cesar, Moj cvet

16.00–20.00, Polstenje in tkanje, Marija Srblin, Barbara Hadner, Vanja Kolar, Soven d.o.o.

16.00–20.00, Predstavitev folklorne skupine, FD Lancova vas

 

SVET JE PISAN PLANET

16.00–20.00, Pozdrav iz drugih držav – danes spoznavamo PAKISTAN, Muslimansko društvo Ahmadija – Društvo za informiranje o Islamu, in ŠRI LANKO, Anesta Barnett

16.00–20.00, Mednarodna bralna plaža – literatura v tujih jezikih, Bukvarna Ciproš

16.00–20.00, Igra Zastave sveta

 

UMETNOST ZORI

16.00–20.00, mala LIKOVNA – likovne in oblikovne delavnice za najmlajše, Urša Vidmar, Tina Matko

16.00–20.00, Škratova ropotarnica – mala kiparska in arhitekturna delavnica, Žiga Erlač, Aljaž Erlač

16.00–20.00, UNI-KAT – kvačkamo in šivamo ter prodajna razstava, Mihelca Šuper in Klemen Lukman, Zavod INFINITUM

16.00–20.00, Delavnice z Društvom za sonaravno in ustvarjalno bivanje Sajan, Janja Repina Potočki, Saša Potočki, Društvo za sonarno in ustvarjalno bivanje Sajan

16.00–20.00, Igra Spomin – likovna delavnica Umetnostne galerije Maribor, Brigita Strnad, Urša Rotman, Ajda Sitar, UGM

16.00–20.00, Melete Art, Manja Reherman, Melete Art

16.00–20.00, Lepo in mično – Nakit Lili, Lijana Lepej – Nakit Lili

16.00–20.00, Lesem, Valerija Seme in Barbi Seme, Lesem

16.00–20.00, Yuliya Kunova – samostojna oblikovalka oblačil, Yuliya Kunova

16.00–20.00, Mural ART KAMP – delavnica slikanja na veliko platno, mural painting, Guillermo

 

BRALNA PLAŽA

10.00–20.00, Bolje branje kot nerganje – branje knjig iz naših knjižnih zbirk, Zavod MARS Maribor

16.00–20.00, Knjižna bolha – menjalnica knjig, Zavod MARS Maribor

16.00–20.00, Bukvarna na Bralni plaži – antikvariat dobrih starih bukev iz dobrih starih cajtov, Bukvarna CIPROŠ, Društvo ljubiteljev knjig CIPROŠ

16.00–20.00, Angleščina za otroke – učenje po metodi Helen Doron English, Helen Doron English Maribor, Peritum d.o.o

 

IGRALNA JASA

16.00–20.00, Igra raja – igranje na Igralni jasi, Staša Grilc, Zavod MARS Maribor

16.00–20.00, Igre in igrače sveta – izdelovanje iger in igrač, Violeta Jolić, Nika Zupan, Društvo Velenjski raziskovalni studio Venera

16.00–20.00, Bobnarska igralnica – glasbena raziskovanja, Barbara Ciglar

16.00–20.00, Izdelam si zvočilo – delavnica izdelovanja zvočil in preprostih glasbil, Bruno Planinc, Katarina Studen

 

KORENINE SRCA

16.00–20.00, Pedagoški zavod Maribor

16.00–20.00, Društvo gluhih in naglušnih Podravja Maribor

 

KNEDLOVA KUHNA

16.00–20.00, KNEDLova stojnica prijateljev – DrMr – TriKrog in partnerji, DrMr – Zavod za družabno raziskovanje in medsebojno razumevanje, TriKrog z.o.o., Makrobiotično društvo Leon, Buna z.o.o., Kucha d.o.o., FFL Slovenija – Hrana za življenje, 3Muhe – pravična trgovina, Pravična trgovina Slovenija, Lušt – Paradajz d.o.o., Zlati ghee, Kmetija Banfi, EKO 365, Mycomedica, Gabaroni – testenine z okusom, DOŠ 2 Lendava, Slovenska Filantropija, ZRKB – Zavod za raziskovanje kvalitete življenja, Kocljevina – zavod za usposabljanje in zaposlovanje invalidnih oseb, Balai mlinarstvo – Petra Hladnjak s.p.

16.00–20.00, Pomisli na sladko – priprava sladic ter ideje in nasveti za zdrave sladice, Knedl sam

 

NARAVOLJUBJE

16.00–20.00, Igre in druženje v naravi ter učilnica na prostem, ZPM

16.00–20.00, Ustvarjanje pod krošnjami in senzorične delavnice, ZPM

16.00–20.00, Reciklirana igralnica in vertikalno vrtičkanje, Andreja Kolarek, Vertikalno vrtičkanje

16.00–20.00, Vrtičkarski kotiček, Metka T. Gomboc, Tina Ternjak

16.00–20.00, Kotiček izdelkov iz narave, Leonida Hajd – Sapo in Esen Woodcraft, Matija Rižner s. p.

16.00–20.00, Na Zeleni stezi, društvo Zelena steza

16.00–20.00, Taborniške zgodbe, Društvo tabornikov rod XI. SNOUB Miloša Zidanška

 

IZZIV-IZUM

16.00–20.00, Učilnica v naravi: Klepet z živalcami, ZPM

16.00–20.00, Vesela fizika in kemija, Društvo Nova akropola

16.00–20.00, Bajk kuhna – kolesarska samopopravljalnica, Mariborska kolesarska mreža

 

GIBKI, PROŽNI, VSEGA ZMOŽNI

16.00–20.00, Spretnostni poligon, Športni Junak

16.00–20.00, Izposoja rekvizitov, Športni Junak

17.00–18.00, Aikido, Aikido društvi 1994 Maribor-Slovenija

18.00–19.00, Cheerleading, ŠD Ares, cheerleading skupina Borci

 

RAZVAJALNICE

16.00–20.00, Svetlobna terapija Bioptron, masaže in kaligrafija, Ingrid Pečnik, Društvo SEJEM BESEDO

16.00–20.00, Alternativne oblike zdravljenja, Majda Žnidarič s.p., Center energijske medicine MK Pro Feet

16.00–20.00, Energetske terapije, društvo Pomladni dež, Kaja Hrast Rakovnik, Branko Hrašovec

16.00–20.00, Tarot, Ana Drevenšek, Društvo Rdeči Šotor

16.00–20.00, Rune – nordijske šepetalke skrivnosti, Andrejka Ravnjak

16.00–20.00, Prenos bioenergije, Gregor Hrovatin

16.00–20.00, Acroyoga, Živa Stojanovič, Center plesa Maribor

 

PSI, PRIJATELJI LJUDI

16.00–20.00, Vzgoja psa in prevzgoja psa na naraven način – praktična predstavitev različnih vaj, Alfakan

Lokacija

Za slepe in slabovidne(CTRL+F2)
barva kontrasta
velikost besedila
označitev vsebine
povečava